Marka Stedman

0
743

Sklep internetowy Comwear w swojej ofercie ma ubrania od prestiżowej marki Stedman. Ta marka może się pochwalić statusem czołowej europejskiej firmy produkującej odzież lekką reklamową. Pomimo tego, że powstała w XXI wieku to dziś jest już jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych marek europejskich. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki marce Stedman nastąpił swego rodzaju przełom na rynku odzieży reklamowej. Świetnej jakości koszulki polo czy zwykłe tshirty w atrakcyjnej cenie to standard, który możemy zawdzięczać temu producentowi. Koszulka reklamowa, której cena została obniżona aż o dwadzieścia czy trzydzieści procent zachowując przy tym wyśmienitą jakość, estetykę, dobre właściwości drukarskie z pewnością odpowiada za rewolucję na rynku odzieży reklamowej.

Koszulki polo Stedman

Koszulki polo są rodzajem odzieży o charakterze półoficjalnym. Nie da się ukryć, że są popularne w niektórych elitarnych sportach takich jak golf czy jazda konna. Oprócz tego koszulki polo są popularne wśród wielu pracowników serwisowych, recepcyjnych, a także jako strój rekreacyjny wśród pracowników szczebla wyższego. Koszulki polo mają najczęściej splot dzianiny typu pique który wykonany jest najczęściej z bawełny lub mieszkanki bawełniano-poliestrowej. Mieszanka 35% bawełny i 65% poliestru pozwala na wyższą temperaturę prania, także takie koszulki najlepiej wybierać, jeżeli chcesz w nie zapatrzeć obsługę swojej firmy.

Co jeszcze oferuje firma Stedman?

Atrakcyjna oferta marki Stedman skupia się na zapewnieniu dostępności dużych ilości produktów przez cały sezon. W taki właśnie sposób hurtownia odzieży Comwear jest zaopatrywany. Jest to osiągane za pomocą koncentracji marki na najbardziej popularnych modelach w podstawowych kolorach. Sprawia to, że klienci mają zapewnione bezpieczne i terminowe dostawy artykułów, które znają i mogą na nich polegać. Oprócz tego ubrania marki Stedman występują zarówno w wersji dla mężczyzn jak i w wersji dla kobiet. Z pewnością jest to bardzo istotne, ponieważ krój tych ubrań różni się do siebie. Oprócz tego można znaleźć kilka modeli ciuchów przeznaczonych dla dzieci. Unifikacja kolorystyczna w obrębie grup modeli powoduje, że klienci nie muszą się martwić o dobór odzieży. Oprócz tego marka Stendman wyróżnia trzy linie odzieży, jakimi są:

– Stedman Basics – najstarsza linia, której ubrania są wykonane z bawełny.
– Stedman Stars – ta linia stawia na najnowsze trendy. Można w niej znaleźć aż 3 rodzaje koszulek polo.
– Stedman Active – odzież dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Marka oferuje między innymi oddychające tshirty czy dresy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here