Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zmarłych może okazać się wyzwaniem w tych najtrudniejszych dla rodziny momentach. Sprowadzenie osoby zmarłej, by pochować ją w odpowiednim miejscu i czasie, to wyzwanie, przed którym stają rodziny w obliczu śmierci bliskiej osoby za granicą. Szereg formalności do zrealizowania, wybór odpowiedniego przewoźnika oraz zakładu pogrzebowego, który zajmie się pochówkiem, może okazać się przytłaczający w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Śmierć bliskich poza granicami kraju

Korzystanie z usług zakładów pogrzebowych czy firm transportowych za granicą bywa skomplikowane, z uwagi na barierę językową, nieznajomość przepisów prawa czy zbyt duże koszty. Coraz więcej polskich przedsiębiorstw oferuje kompleksowe usługi w zakresie transportu zwłok zza granicy, a później przygotowaniem ciała i organizacji ceremonii pogrzebowej oraz godnego pochówku. Sprawdzona, krajowa firma pogrzebowa, która zajmie się sprowadzeniem ciała bliskiej osoby do kraju, pomoże w dopełnieniu niezbędnych formalności oraz zorganizuje ceremonię pogrzebową zgodnie z życzeniem zmarłego i rodziny to zdecydowanie bezpieczniejszy wybór.

Organizacja transportu i możliwości wsparcia

Z szacunkiem i w pełnym kontakcie z rodziną zakład pogrzebowy https://jakubisiak.pl/ oferuje międzynarodowy transport zwłok. 25 lat doświadczenia w branży pogrzebowej pozwala na profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby, również w sytuacjach trudnych i skomplikowanych. Usługodawca zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie transportu ciała, również po sprowadzeniu zmarłego do kraju, przez całą dobę. Możliwość pozostania w stałym kontakcie telefonicznym i osobistym przez cały okres trwania usługi pozwala przejść przez cały proces w sposób komfortowy i bezpieczny. Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak oferuje pełne przygotowanie ciała, w transporcie korzysta z własnych karawanów, prowadzi również sprzedaż trumien oraz urn w szerokiej gamie wzorów, kolorów i materiałów. Po sprowadzeniu ciała do kraju i przygotowania go do pochówku zakład zajmie się również kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowej zgodnie z życzeniem zmarłego oraz rodziny.

Godny transport ciała, przygotowanie oraz pochówek to prawo każdego człowieka i odpowiedni zakład pogrzebowy może stać się naszym przewodnikiem i pośrednikiem w transporcie ciała zza granicy, oraz zorganizowaniu pięknej i zasłużonej ceremonii dla zmarłego. Pozwólmy sobie pomóc i skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje przedsiębiorstwo pogrzebowe, by ta trudna ostatnia droga mogła być czasem pełnym zadumy i o ile to możliwe spokojnym dla najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here