Soczewki kontaktowe do biura

Osoby pracujące w biurze zazwyczaj bardzo dużo czasu spędzają przed komputerem. Wielogodzinna praca przed monitorem wpływa bardzo niekorzystnie na wzrok, ponieważ ekran komputera emituje negatywne, niebieskie światło. Oczy narażone na takie promieniowanie są zmęczone, podrażnione, suche, co może prowadzić nawet do uszkodzenia siatkówki. Idealnym rozwiązaniem są soczewki specjalnie dobrane dla osób pracujących w biurach. Z tego artykułu dowiesz się jakie najlepsze szkła korekcyjne wybrać do pracy przed monitorem komputera.

Soczewki kontaktowe – idealne rozwiązanie do pracy w biurze

Soczewki to znakomita alternatywa do okularów. Nie parują, nie brudzą się, nie ograniczają pola widzenia, nie spadają z nosa. Ich użytkowanie jest bardzo wygodne, dlatego warto je wybrać zamiast tradycyjnych szkieł z oprawkami. Należy podkreślić, że w biurach panują niekorzystne warunki pracy, takie jak suche powietrze, sztuczne oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie, a nawet zadymienie, co jest powodem występowanie zjawiska suchego oka. Aby uniknąć zmęczenia, bólu głowy i podrażnień oczu warto wybrać soczewki korekcyjne. Dla osób cierpiących na różne wady wzroku, takie jak prezbropia, astygmatyzm, nadwzroczność czy krótkowzroczność nadają się idealnie.

Jakie soczewki do biura?

Najlepszym wyborem są soczewki kontaktowe, które zapewniają wysoki poziom nawilżenia, ponieważ są nie tylko komfortowe w użytkowaniu, ale także eliminują powstawanie zjawiska suchego oka. Bardzo istotne jest także zapewnienie oku odpowiedniej dawki tlenu, dlatego soczewka powinna być wykonana z lekkich, elastycznych materiałów, które gwarantują dopływ świeżego powietrza. Dzięki temu oczy nie odczuwają zmęczenia, a są piękne i wypoczęte. Wszystkie te zalety posiadają produkty marki Acuvue. Soczewki kontaktowe jednodniowe i soczewki dwutygodniowe to produkty wysokiej klasy, polecane przez najlepszych specjalistów.

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Produkty jednorazowego użytku są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie wymagają stosowania żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zakładasz je rano do pracy i możesz spokojnie wykonywać wszystkie zadania przed monitorem komputera, a na drugi dzień bierzesz następną parę. Soczewki jednodniowe wyprodukowano przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Hydraluxe™, co sprawia, że wyróżniają się doskonałymi właściwościami nawilżającymi. Dzięki temu nawet bardzo intensywne korzystanie z urządzeń elektronicznych w pracy biurowej jest przyjemne i w żaden sposób nie męczy oczu.

Soczewki dwutygodniowe

Marka Acuvue oferuje także soczewki dwutygodniowe, które służą do codziennego stosowania. Wystarczy je na koniec dnia wyczyścić i umieścić w pojemniku ze specjalnym płynem, a na drugi dzień idealnie czyste założyć do pracy. Dwutygodniowe soczewki z technologią HYDRACLEAR® działają jak naturalny film łzowy, dzięki czemu zapewniają doskonały poziom nawilżenia na cały dzień.

Zarówno soczewki jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku Acuvue Oasys to produkty o znakomitych właściwościach nawilżających i dotleniających, które blokują aż ponad 98% szkodliwego promieniowania. Jeżeli pracujesz wiele godzin przed komputerem w suchym, klimatyzowanym środowisku takie soczewki będą idealnym wyborem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here