Pielęgnacja tupetu po farbowaniu

0
723

W końcu się udało! Jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami przefarbowanego tupeciku naturalnego lub sztucznego, który to wręcz perfekcyjnie dopasowany jest w kwestii odcienia do naszej fryzury! Wiele osób uznaje, że na tym pielęgnacja oraz stylizacja produktu się kończy – jednakże nie jest to prawdą.

Pragniemy poinformować wszystkich naszych czytelników, że koloryzacja jest specyficznym procesem, w przypadku którego stanowiący kluczowy element substancji farbującej barwnik przenikać może bardzo głęboko w strukturę włosa lub włókna. Niejednokrotnie prowadzi to do ich ponadprzeciętnego wysuszania, co z kolei sprawia, że już po kilku do kilkunastu dni od zakończenia zabiegu tupecik wyglądać może nienaturalnie i niezdrowo. Jest to oznaka, że niezbędne jest zapewnienie naszym włosom lub włóknom zakrywającym wszelkiej maści problemy z nadmiernie przerzedzającymi się lub wypadającymi włosami dodatkowego źródła nawilżania. Jak bowiem wiadomo, żaden z produktów perukarskich dostępnych obecnie w sklepach internetowych oraz stacjonarnych nie posiada własnego źródła nawilżania – wymagane jest dostarczenie go z zewnątrz, na przykład poprzez stosowanie renomowanych produktów nawilżających oferowanych przez cieszących się doskonałą renomą w branży dostawców.

Korzystne może okazać się także stosowanie szamponów oraz odżywek zawierających znaczne ilości składników regenerujących oraz poprawiających ogólną prezencję włosów. Dzięki ich stosowaniu będziemy mogli mieć przekonanie graniczące z pewnością, iż nasz tupecik po farbowaniu prezentować się będzie naturalnie, zdrowo oraz pięknie niezależnie od warunków oświetleniowych czy też atmosferycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ilość dostępnych obecnie na rynku wyrobów omawianego typu potrafi przyprawić o zawrót głowy, dlatego też serdecznie zachęcamy przed dokonaniem zakupu do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Pracownicy naszego salonu mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które to pozwoli im wręcz perfekcyjnie dostosować specyfiki do typu Państwa produktu. Porad udzielać mogą oni Państwu zarówno telefonicznie i mailowo, jak i bezpośrednio podczas wizyty w naszym przybytku. Ze swojej strony szczególnie rekomendujemy to trzecie rozwiązanie, jako że umożliwi ono naszym ekspertom dokładne przyjrzenie się stanowi tupet naturalny na zamówienie albo syntetycznego, co z kolei umożliwi postawienie bardziej szczegółowej „diagnozy”, jako że opierać się oni będą nie tylko na udzielonych przez Państwa informacjach, ale i na samodzielnie przeprowadzonych oględzinach.

Pamiętajmy, że regeneracja i nawilżanie włosów to proces relatywnie długotrwały. Oznacza to, że po rozpoczęciu pielęgnacji przez pierwszych kilka dni efekty mogą być znikome lub niemalże zupełnie niezauważalne. Nie powinno nas to zrażać – włosy potrzebują około kilku tygodni, aby odpowiednio nasycić się stosowanymi specyfikami, co z kolei przełoży się bezpośrednio na ich znacznie poprawiony wygląd po farbowaniu, który to z pewnością przyciągnie zainteresowany wzrok rodziny, współpracowników oraz znajomych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here