Chcesz nauczyć się grillować jak MasterChef? Grillway szuka Grill Mastera!

0
681

Chcesz opanować sztukę grillowania? Zostań mistrzem grilla z nami! Ogłaszamy nabór na grill mastera w najmodniejszej restauracji serwującej burgery w Wyszkowie — Grillway! Jeśli chcesz opanować sztukę grillowania, zrób to u nas — jest to umiejętność jak każda inna, która z pewnością przyda Ci się, jeśli uwielbiasz smaczne, lekko poddymiane grillowane potrawy. Musisz mieć odpowiednie narzędzia, poświęcić trochę czasu na naukę, a my zadbamy o Twoje przeszkolenie. Pracuj u nas w restauracji i podeślij nam swoje CV!

Masz już możliwości — teraz zdobądź przepis na sukces

Zdobądź u nas wiedzę i najlepsze przepisy na grillowane burgery. To takie proste. Niezależnie od tego, czy są one złożone i zajmują wiele godzin przygotowania (czasem trzeba coś zamarynować), czy też są proste, ale niemożliwie pyszne. U nas będziesz mógł przyjrzeć się wypróbowanym i sprawdzonym sposobom na przygotowanie doskonałych burgerów.

Praca w restauracji jak wygląda? Wyszków Grillway

Dowiedz się, jak ciepło grilla wpływa na potrawy. Suche ciepło potęguje naturalną słodycz warzyw. Delikatne warzywa na bazie wody, takie jak papryka i cebula, można grillować bezpośrednio na węglu. Warzywa gęste lub bogate w skrobię, takie jak pokrojone ziemniaki lub bakłażan, grillujemy na pośrednim ogniu, jak najdalej od węgli. Jedną z prostych sztuczek na smak jest sos BBQ — ale nie ten sklepowy… Przygotowanie własnego sosu lub marynaty jest proste — jednak jest to jedną z naszych największych tajemnic! Mamy nadzieję, że umiesz dochować sekretu?

Grill master — uczyń grill swoim płótnem — praca Wyszków

Mistrzowie grillowania wiedzą, że prezentacja jest tak samo ważna, jak smak. Ślady grilla to sztuka. Nie możesz ich uzyskać, obracając burgera w kółko. Grilluj mięso przez 2-3 minuty (w zależności od grubości), a następnie je obróć (pamiętaj o szczypcach!). Dzięki temu osiągniesz ten niezwykle kultowy wygląd mięsa. Praca w naszej restauracji Grillway Wyszków nauczy Cię jeszcze wielu przydatnych umiejętności, którymi będziesz mógł zadziwić swoich znajomych na letnim wypadzie na grilla. Dowiedz się więcej i dołącz do naszego zespołu!

Praca Wyszków Grillway — kogo szukamy? Grill master

Szukamy młodych ludzi do pracy w kuchni, dokładnie do pracy przy Grillu — Mistrz Grilla, pracownika do smażenia frytek i przekąsek oraz osoby do przygotowywania i składania burgerów. Możesz aplikować do nas bez jakiegokolwiek doświadczenia — wszystkiego Cię nauczymy. Pamiętaj tylko o zabraniu dobrego humoru i chęci. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć? Jest to praca w młodym zespole. Oferujemy doskonałe zarobki i dogodne warunki zatrudnienia (praca na stałe i praca sezonowa) oraz możliwość awansu i związane z tym wszelkie motywacje. Dbamy o swoich pracowników i wspieramy ich w osiągnięciu celu. Skontaktuj się z nami, jeśli tak jak my kochasz smaczne burgery!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here