solarium

Każda z pań marzy o pięknej i opalonej skórze. Niestety, w sezonie letnim czasami niezwykle ciężko jest uświadczyć większej ilości promieni słonecznych. Zmiany klimatyczne sprawiają, że aura na dworze jest często mało sprzyjająca. W takim wypadku, aby uzyskać piękną opaleniznę, niezbędne wydaje się być skorzystanie z usług solarium. Jest to placówka, w ramach której możliwe jest opalanie się przy użyciu sztucznego światła ultrafioletowego, które jest generowane przez specjalne lampy.

na plaży

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż obecnie technologia ta znacząco się rozwinęła. Sprawia to, że wizyty na solarium nie pogarszają jakości skóry. Inaczej było jeszcze kilka lat temu, gdy wskazywano, że nadmierna ilość promieni UV może negatywnie wpływać na koloryt skóry oraz sprawić, że znacząco zwiększy się liczba zmarszczek na twarzy. Obecnie jednak stosowane są specjalne filtry, dzięki którym opalanie się w solarium jest w zasadzie neutralne dla zdrowia skóry.

W niemal każdej miejscowości znajduje się placówka, w której można opalać się bez względu na warunki atmosferyczne. Niektóre panie zastanawiają się jednak, ile kosztuje solarium. Wbrew pozorom nie jest to usługa droga, zważywszy na fakt, iż wygenerowanie promieniowania ultrafioletowego nie jest tak kosztowne jak kiedyś. Wskazuje się, iż jedna godzina opalania pod specjalnymi lampami to koszt rzędu trzydziestu złotych. Jednocześnie warto wskazać, że stałe klientki solarium mogą często liczyć na rabaty i upusty, które sprawiają, że z powodzeniem mogą uczęszczać do takie placówki nawet kilka razy w tygodniu.

Nie należy jednak z tym przesadzać. Wskazuje się, że optymalną opaleniznę można uzyskać dzięki dwóm zabiegom w ciągu tygodnia. Jedynie w przypadku, gdy dana kobieta ma dużą ilość melaniny w skórze, wskutek czego ciężej jest się jej opalać, zalecane są trzy wizyty w ciągu tygodnia. Ponadto w przypadku, gdy zamierzony efekt estetyczny zostanie osiągnięty, warto go utrwalać. Wtedy niezbędne jest skorzystanie z skróconego zabiegu pielęgnacyjnego pod lampą solarną, który trwa zaledwie piętnaście minut. Dzięki działaniom utrwalającym możliwe jest dłuższe podtrzymanie wymarzonej opalenizny.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż klientki solariów bardzo często mogą korzystać z licznych usług dodatkowych. Tytułem przykładu, w bardzo wielu miejscach tego typu możliwe jest skorzystanie z sauny oraz z specjalnej strefy SPA. W jej ramach świadczone są nie tylko usługi pielęgnacyjne, ale także relaksacyjne. Każda z pań ma możliwość skorzystania z odprężających masaży leczniczych, które pozytywnie wpływają na krążenie oraz pozwalają na wyzwolenie znacznej ilości zdrowej energii życiowej. Ponadto w okolicach solariów często można zobaczyć salony medycyny estetycznej. W ich ramach świadczony jest szeroki wachlarz usług upiększających – począwszy od wstrzykiwania botoksu, skończywszy na wampirzym liftingu. Szeroka dostępność takich usług sprawia, że każda z pań może poczuć się wyjątkowo i zadbać o swój wygląd.

ile kosztuje solarium

W ostatnich latach wyraźna jest tendencja wzrostowa wśród mężczyzn uczęszczających na solarium. Wbrew pozorom idealna opalenizna nie stanowi już wyłącznie domeny kobiet. Także panowie chcą się poczuć przystojnie i uczęszczają do placówek, w których z powodzeniem mogą poprawić swój wygląd. Co ważne, mężczyźni na ogół opalają się delikatnie, bowiem zbyt odważna opalenizna może negatywnie wpływać na wygląd wysportowanej sylwetki.

Dlatego w przypadku panów zdecydowanie wystarczający jest jeden zabieg w ciągu całego tygodnia. Co ważne, skóra męska jest bardziej narażona na światło ultrafioletowe. Sprawia to, że każdy z panów powinien przed odwiedzeniem solarium zakupić specjalny krem z filtrem. Po odpowiednim namaszczeniu całej skóry możliwe jest skorzystanie z urządzeń generujących światło ultrafioletowe. Wskazuje się, że najlepsze rezultaty można osiągnąć dzięki maszynom, w których możliwa jest regulacja ostrości światła w trakcie opalania. Dzięki takiej opcji każdy z panów może swobodnie korzystać z takiej ilości światła, jakiej potrzebuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here