Mardom Decor trwałość na lata.

Współcześnie coraz więcej osób, urządzając swoje domy i mieszkania stawia na oryginalność. Przestają nas cieszyć typowo katalogowe wnętrza. Zaczynamy stawiać na oryginalność i na to, aby czuć się dobrze we własnym domu bez względu na ogólnie przyjęte normy. Coraz modniejsze stają się nieregularne kształty i zabawa asymetriami. Królować zaczynają figury geometryczne, nieregularne kształty oraz loftowa surowość, zastępująca neutralne norweskie i skandynawskie wnętrza, które są tak poukładane i miłe dla oczu. W świecie wnętrz zaczyna dominować zasada, że piękne jest to, co nam się podoba. Sposobem wyrazu stają się najdrobniejsze detale – barwy ram okiennych, klamki, lampy czy listwy przypodłogowe. Wbrew pozorom te ostatnie również mogą znacząco wpłynąć na odbiór pomieszczenia zwłaszcza, jeśli mają tak oryginalny a jednocześnie przemyślany design, jak listwy podłogowe Mardom Decor.

Współcześnie coraz więcej osób, urządzając swoje domy i mieszkania stawia na oryginalność. Przestają nas cieszyć typowo katalogowe wnętrza. Zaczynamy stawiać na oryginalność i na to, aby czuć się dobrze we własnym domu bez względu na ogólnie przyjęte normy. Coraz modniejsze stają się nieregularne kształty i zabawa asymetriami. Królować zaczynają figury geometryczne, nieregularne kształty oraz loftowa surowość, zastępująca neutralne norweskie i skandynawskie wnętrza, które są tak poukładane i miłe dla oczu. W świecie wnętrz zaczyna dominować zasada, że piękne jest to, co nam się podoba. Sposobem wyrazu stają się najdrobniejsze detale – barwy ram okiennych, klamki, lampy czy listwy przypodłogowe. Wbrew pozorom te ostatnie również mogą znacząco wpłynąć na odbiór pomieszczenia zwłaszcza, jeśli mają tak oryginalny a jednocześnie przemyślany design, jak listwy Mardom Decor. 

Czym wyróżniają się listwy podłogowe Mardom Decor? 

Przede wszystkim od pozostałych listw, dostępnych na rynku listwy Mardom Decor wyróżnia ich oryginalny, odpowiadający obecnym trendom design. Owszem, znajdzemy wśród dostępnych modeli kilka neutralnych, o prostej budowie bez żadnych dodatków. Jednak większość modeli wydaje się być naprawdę oryginalna i zwracająca uwagę. Dla przykładu weźmy pod uwagę model Mardom Decor Origami – z pozoru wydaje się to być zwykła, biała listwa przypodłogowa. Jednak po chwili okazuje się, że jej struktura oraz kształt nie są proste. Listwa wykończona jest tak, aby kształtem faktycznie przypominała Origami. Oryginalne oraz naprawdę twórcze połączenie sprawia, że chce się ją mieć w swoim domu. Kolejną perełką spośród kolekcji Mardom Decor jest model Mardom Decor One QL007. Jest to rodzaj listwy przypodłogowej, wyposażonej w oświetlenie LED. Choć z pozoru listwa może wyglądać na zwyczajną i neutralną, to w rzeczywistości pomaga stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Do tego jest po prostu funkcjonalna, ponieważ oświetlenie LED sprawia, że pomieszczenie nie znajduje się w całkowitym mroku, więc łatwiej się w nim poruszać nocą, zwłaszcza mając w domu małe dzieci.

md8300

Na tle innych listew podłogowych wyróżniają się także listwy Mardom Decor z serii Elite Premium. Są ciekawie wyprofilowane tak, że sprawiają wrażenie, jakby część z nich trwale i od zawsze była złączona ze ścianą oraz podłogą. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się być w pełni spójne, dopracowane i miłe w odbiorze dla jego mieszkańców, pracowników oraz gości. Istnieje także kilka modeli listew przypodłogowych Mardom Decor, które są ultra cienkie. Dzięki temu nie zabierają dużej powierzchni i możliwe jest prawie całkowite dosunięcie mebli do ściany. Należą do nich między innymi listwy z serii MD013 czy MD236. 

Dlaczego warto zdecydować się na listwy podłogowe Mardom Decor? 

Listwy podłogowe Mardom Decor posiadają wiele zalet: 

  • wysoką jakość produktów, z których zostały stworzone, aby były trwałe i służyły nam przez wiele lat,
  • elegancki, klasyczny design wielu modeli, który sprawia, że wpasują się do wielu wnętrz, 
  • wiele oryginalnych modeli, odpowiadających potrzebom rynku, dzięki którym listwy do swojego domu znajdzie każdy, bez względu na gust oraz oczekiwania, 
  • możliwość dobrania listew do wnętrza – neutralne barwy listew oraz oryginalny, ale nadal estetyczny design listew Mardom Decor sprawia, że są one doskonałym wyborem do każdego rodzaju wnętrza – ekskluzywnego apartamentu, eleganckiego biura w centrum miasta oraz ciepłego pokoju dziecięcego na obrzeżach miasta czy na wsi, 
  • cena odpowiadająca najwyższej jakości, niezbyt wygórowana, 
  • duży zakres cenowe – w Mardom Decor możemy znaleźć listwy, których cena wynosi niespełna 20 złotych oraz takie, których koszt to ponad 100 złotych. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie i w swoim budżecie. 

Listwy przypodłogowe pełnią ważną rolę w każdym pomieszczeniu – uzupełniają je i zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając listwy Mardom Decor zyskujemy pewność, że nasze ściany są bezpieczne a nasze pomieszczenie jest stylowe i estetyczne. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here